Poradnie / Lekarze

POLIKLINIKA DOKTORA BESSERA

Leczenie bólu

Chirurg, Poliklinika Doktora Besser w Sosnowcu

Chirurg

Wśród naszego personelu znajdują się wykwalifikowani lekarze specjaliści z dziedziny chirurgii. Zajmujemy się chirurgią ogólną, chirurgią naczyń oraz zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej.

Gastroenterolog, Poliklinika Doktora Besser w Sosnowcu

Gastroenterolog

Gastroenterologia obejmuje badania z zakresu diagnostyki układu pokarmowego, a także szereg zabiegów, począwszy od usuwania polipów, poprzez usuwanie ciał obcych, aż po protezowanie zwężeń układu pokarmowego.

 

Hematolog, Poliklinika Doktora Besser w Sosnowcu

Hematolog

W naszej prywatnej przychodni czekają na Ciebie lekarze specjaliści, którzy przeprowadzają badania wraz z kompleksową diagnostyką w zakresie hematologii.

Hepatolog, Poliklinika Doktora Besser w Sosnowcu

Hepatolog

Pacjentów szukających lekarza prywatnego, który zajmie się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób wątroby i schorzeń dróg żółciowych zachęcamy do umówienia wizyty z naszym hepatologiem.

Poradnia USG i EKG, Poliklinika Doktora Besser w Sosnowcu

Poradnia USG i EKG

Wykonujemy USG i EKG dopplerowskie, USG serca, jamy brzusznej, stawów kolanowych, a także USG w celu oceny ciąży. Nasi lekarze specjaliści wykonują również biopsje celowane zmian ogniskowych, a także przezskórne opróżnianie torbieli.

 

Kardiolog Doktora Besser w Sosnowcu

Kardiolog

Wizyta u kardiologa obejmuje diagnostykę i leczenie m.in.: chorób układu krążenia, wrodzonych i nabytych wad serca oraz chorób naczyń krwionośnych, a także zabiegi UKG, EKG i echokardiografii.

Laryngolog  Doktora Besser w Sosnowcu

Laryngolog

Zadaniem laryngologa jest diagnostyka oraz leczenie chorób ucha, nosa, krtani i gardła, a także pozostałych narządów głowy i szyi.

Nefrolog  Doktora Besser w Sosnowcu

Nefrolog

Zapraszamy pacjentów szukających lekarza nefrologa, którzy potrzebują jednocześnie diagnostyki i leczenia w zakresie niewydolności nerek oraz zaburzeń funkcji pęcherza moczowego.

Neurolog  Doktora Besser w Sosnowcu

Neurolog

Pomoc neurologa wymagana jest w przypadku chorób układu nerwowego, dlatego zapraszamy do skorzystania z pomocy neurologicznej w naszej klinice, szczególnie w przypadku padaczki, omdleń i zapaści, a także zaburzeń rozwoju psychoruchowego i pozostałych dolegliwości związanych z układem nerwowym.

 

Neurochirurg  Doktora Besser w Sosnowcu

Neurochirurg

Umów wizytę do neurochirurga i pozbądź się zaburzeń oraz guzów układu nerwowego. W naszej klinice pomoc neurochirurgiczna świadczona jest na najwyższym poziomie.

Ortopeda  Doktora Besser w Sosnowcu

Ortopeda

Ortopeda pomoże Ci w z diagnozowaniu i wyleczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów, a także zespołów bólowych kręgosłupa, zmian zniekształcających stóp oraz uszkodzeń urazowych układu ruchu.

Dermatolog Doktora Besser w Sosnowcu

Dermatolog

Wizyta u psychiatry pomaga wielu pacjentom, którzy nie są w stanie sami poradzić sobie z problemami, dlatego zapraszamy do skorzystania z poradnictwa psychologicznego w zakresie sytuacji kryzysowych, zaburzeń depresyjnych, a także w celu wykonania specjalistycznych badań psychologicznych.

Psycholog Doktora Besser w Sosnowcu

Psycholog

eśli nie radzisz sobie z samooceną, masz problemy rodzinne w relacjach z partnerem albo borykasz się z zaburzeniami odżywiania, zachęcamy Cię do wizyty u naszego psychologa, który przeprowadzi odpowiednie badania psychologiczne i pomoże Ci zrozumieć problem, a w konsekwencji go naprawić.

 

Pulmonolog Doktora Besser w Sosnowcu

Pulmonolog

Pulmonolog zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób układu oddechowego. Wizyta u pulmonologa jest wskazana szczególnie w przypadku astmy oskrzelowej, zapalenia oskrzeli, a także zapalenia płuc.

Reumatolog Doktora Besser w Sosnowcu

Reumatolog

Nasi lekarze specjaliści z dziedziny reumatologii zajmują się schorzeniami zapalnymi narządów ruchu oraz chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Umów wizytę u naszych reumatologów, jeśli borykasz się z silnymi bólami lub odczuwasz wyraźne ograniczenie ruchów stawów.

Urolog Doktora Besser w Sosnowcu

Urolog

Podczas wizyty u urologa uzyskasz konsultacje i porady w zakresie chorób prostaty, zatrzymania moczu, a także kamic dróg moczowych, czy nowotworów.

Proktolog Doktora Besser w Sosnowcu

Proktolog

Proktologia rozpoznaje oraz leczy wszelkiego rodzaju choroby układu odbytniczego. Skorzystaj z porad naszego doświadczonego specjalisty. 

 

Dietetyk kliniczny Doktora Besser w Sosnowcu

Dietetyk kliniczny

Pacjentom, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoje samopoczucie, polecamy konsultację z naszym dietetykiem klinicznym, na podstawie której zostanie dobrany odpowiedni plan żywieniowy w oparciu o wcześniejsze badania.

Rehabilitant masażysta Doktora Besser w Sosnowcu

Rehabilitant masażysta

Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie w zakresie rehabilitacji pourazowej. Zapewniamy kompleksową opiekę rehabilitanta, który prowadzi pacjentów przez szereg zabiegów mających na celu poprawę stanu leczonego urazu.

Endokrynolog Doktora Besser w Sosnowcu

Endokrynolog

Endokrynologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami układu dokrewnego, jej zakres obejmuje diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych.

 

Leczenie bólu Doktora Besser w Sosnowcu

Leczenie bólu